Kadra

Kadra

Żłobek "Z innej Bajki" dysponuje wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. W każdej grupie są 2 panie, które z ochotą pomagają dzieciom, uczą je oraz bawią się z nimi.

Zajecia

Zajęcia

Codziennie panie opiekunki przeprowadzają zajęcia  z małej i dużej motoryki. Dwulatki dodatkowo pracują z kartami pracy. 

Dwa razy w tygodniu dzieci mają rytmikę, a dwa razy w miesiącu - dogoterapię.

Plan Dnia

Plan dnia

Czytaj

Złobek

O Nas

Dzieci w żłobku realizują codziennie zajęcia z małej i dużej motoryki, zajęcia muzyczne, plastyczne oraz ruchowe z opiekunkami.

Dodatkowo w każdy wtorek i czwartek odbywają się zajęcia z rytmiki, prowadzone przez p. Dominikę Staniewską. Dwa razy w miesiącu (w drugi i czwarty poniedziałek) odbywaja się zajęcia z dogoterapii, prowadzone przez firmę \"Przyjaciel na 4 łapy\" z udzialem goldena retrievera Afery.

 

Odkryj
 
  • link 2011 - 12 Budowa
  • link 2012 Pierwszy nabór
  • link  Nowe sale
  • link 2016 Nowa grupa

 

Kliknij

Button Play

Galeria

Kadra

W sklad kadry żłobka wchodzą wykwalifikowane opiekunki. Żłobek zatrudnia w tej chwili cztery panie, dwie z nich opiekują się grupą dzieci młodszych (12 m-cy +)   oraz dwie - grupą dzieci starszych w wieku ok. 2 lat).

 

Małgorzata Siwek 

Sylwia Gaj 

Marta Krajewska

Paulina Zielińska

 

Kontakt

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…